Gazdasági Ellátó Szolgálat

Álláshirdetés

Pénzügyi ügyintézői állás

Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálata keres pénzügyi ügyintézőt határozatlan időre, azonnali munkába állással.

Feladatok:

 Intézményi főszámlák és alszámlák banki programból való lekérése;

 Napi egyenleg elkészítése;

 Intézményi Áfa bevallások;

 Szerződés nyilvántartás

 Készpénzes és utalásos számlák kötelezettségvállalásba való feldolgozása

 Aláírt ellenjegyzések nyilvántartása

Elvárások:

 Középiskolai, gimnáziumi végzettség

 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

 Precíz munkavégzés, csapatmunka, rugalmas gondolkodás

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kiválasztásnál előnyt jelent:

 Pénzügyi, számviteli végzettség

 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

 Illetmény, juttatások a közalkalmazotti jogállásról szóló 1992. évi XXXIII. tv. rendelkezései szerint

 Cafetéria juttatás

 Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,

 Stabil háttér

 Barátságos csapat, igényes munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat GESZ(1126 Budapest, Királyhágó u. 18.)

Jelentkezni szakmai önéletrajz és a végzettséget igazoló okiratok másolatának megküldésével a novek@gesz12.hu e-mail címen, valamint a 1537 Budapest 114. Pf. 453/404 postacímen lehet.