05

Budapest Főváros XII. kerület
Hegyvidéki Önkormányzat
Gazdasági Ellátó Szolgálat
1126 Budapest, Királyhágó u. 18.
1537 Budapest, Pf. 453/404.
Telefon: 488-7924, fax: 201-8716
gesz@gesz12.hu

Hegyvidéki Önkormányzat

Pénzügyi csoport



A Pénzügyi csoport a XII. kerületi Önkormányzat fenntartásában lévő, önállóan működő költségvetési intézmények teljes körű pénzügyi nyilvántartását, kötelezettségvállalását, kifizetéseinek ellenjegyzését, az intézményi számlákról történő teljesítést és vevőszámlák kiállítását végzi. Valamint az önkormányzati tulajdonban lévő lakások, ill. nem lakás céljára szolgáló helyiségek díjainak könyvelését, havonta kiállított számlák kibocsátását, közüzemi szállítók számláinak teljesítését, közös költség előleg nyilvántartását és a közös képviseleti díj számlázását és az iskolai étkeztetés havonkénti számlázását, levelezését, ügyeinek intézését végzi.

 

 

Munkatársai:

 

Szurdoki Andrea
pénzügyi csoportvezető
Szoba: I. emelet 14.
Telefon: 488-7924/128 mellék
E-mail: szurdokia@gesz12.hu


Aranyosi Ildikó
pénztáros
Szoba: földszint
Telefon: 488-7924/113 mellék
E-mail: aranyosii@gesz12.hu

 

Salik Emese

bank és számlaforgalmi ügyintéző, szerződés- és kötelezettség nyilvántartó,

lakás- és nem lakás könyvelő

Szoba: I. emelet 15.

Telefon: 488-7924/118 mellék

E-mail: salike@gesz12.hu

 

Varga Tímea

bank és számlaforgalmi ügyintéző,

szerződés, pályázat és kötelezettség nyilvántartó
Szoba: I. emelet 15.
Telefon: 488-7924/138 mellék
E-mail: vargat@gesz12.hu

 

Mihalek Mónika
lakás- és nem lakás könyvelő
Szoba: I. emelet 15.
Telefon: 488-7924/139 mellék
E-mail: mihalekm@gesz12.hu

 

Tóth Judit
pénzügyi ügyintéző
Szoba: I. emelet 16.
Telefon: 488-7924/109 mellék
E-mail: tothj@gesz12.hu


Martonné Walcz Katalin

pénzügyi ügyintéző

Szoba: I. emelet 16.

Telefon: 488-7924/120 mellék

e-mail: martonk@gesz12.fu

 

Murvai Anita

pénzügyi ügyintéző

Szoba: I. emelet 16.

Telefon: 488-7924/120 mellék

E-mail: murvaia@gesz12.hu

 









 

© 2012 Budapest XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Gazdasági Ellátó Szolgálat